logoStowarzyszenie zdrowej żywności: innowacyjna metoda umożliwiająca schudnięcie 5 kg w tydzień! Bez chemikaliów, diety i wysiłku fizycznego!

Jeden z obecnie najbardziej szanowanych specjalistów dr Antoni Dolecki.

W dzisiejszych czasach diety, treningi, pigułki i liposukcja są najczęściej używanymi Liczba osób otyłych rośnie szybciej niż kiedykolwiek, łatwo stwierdzić, że żadna z nich nie jest naprawdę skuteczna.

Błonnik otrzymany przez naukowców z moringi, usprawnia pracę układu pokarmowego, a w szczególności jelita grubego.

Ekstrakt z karczocha dzięki zawartości kofeiny i teofiliny utrzymuje na wysokim i bezpiecznym poziomie tempo przemian metabolicznych i szybkość eliminowania tkanki tłuszczowej.


Na Państwa pytania odpowie:
Dr Antoni Dolecki
Dyrektor Narodowego Centrum Nauk Medycznych, Doktor nauk medycznych, honorowy specjalista w Polsce, terapeuta, dietetyk.

Staż pracy: 32 lata


Co to jest SliminMAX Blue ?

Kapsułki SliminMAX Blue zawierają wszystkie niezbędne mikroelementy, które przyczyniają się do intensywnego spalania tłuszczu, nawet w najbardziej problematycznych obszarach. Ten produkt nie tylko skutecznie redukuje wagę, ale także wspiera Twoje ciało od wewnątrz.
SliminMAX Blue to potrójne działanie:
1: Moringa dzięki dużej zawartości błonnika wspomaga pracę jelit.
2: W swoim składzie moringa zawiera również chrom, który wspomaga proces spalania tłuszczów i pomaga obniżyć poziom cholesterolu LDL we krwi.
3: Dodatkowo zawarte w morindze kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9, które obniżają poziom triglicerydów i podnoszą poziom dobrego cholesterolu HDL.

To koncentrat roślinny. Zaleca się zażywać jedną kapsułkę dziennie, która zawiera niezbędną ilość substancji aktywnych, które zwiększają szybkość spalania tkanki tłuszczowej o 10 razy! Zostało klinicznie udowodnione, że SliminMAX Blue przyspiesza metabolizm, przywraca aktywność układu hormonalnego, stymuluje regenerację tkanek i tłumi głód. To produkt na bazie ekstraktów roślinnych, które w naturalny sposób stymulują procesy zachodzące w ludzkim organizmie. . Ponieważ spalanie tłuszczu występuje w wyniku szybkiego metabolizmu, nie będzie konieczne przejście na dietę. Aby utrzymać prawidłowe działanie metabolizmu wystarczy zbilansowana dieta + kapsułka SliminMAX Blue przyjmowane raz dziennie. Dzięki tej metodzie nie będzie konieczne poddawanie się intensywnej aktywności fizycznej.

Podstawowe właściwości SliminMAX Blue :

 • Spalanie tłuszczu
 • Hamowanie apetytu
 • Normalizacja tła hormonalnego
 • Oczyszczanie i odmładzanie ciała
 • Efekt tonizujący dzięki spalaniu tłuszczu

Dzięki SliminMAX Blue metabolizm znacznie przyspiesza i dlatego podskórny tłuszcz w problematycznych miejscach spala się w zaskakująco szybkim tempie. SliminMAX Blue jest również skuteczny w przypadkach, gdy wahania hormonalne są przyczyną nadwagi. Jeśli masz skłonności do przybierania na wadze - ten produkt jest właśnie tym, czego potrzebujesz!

Produkt ten pojawił się na polskim rynku dopiero niedawno, ale już udało mi się ugruntować swoją pozycję jako ulubiony produkt wśród kulturystów i sportowców, którzy muszą szybko chudnąć i utrzymać niski procent tkanki tłuszczowej.

Wyniki odchudzania po 25 dniach przyjmowania kapsułek SliminMAX Blue:

Wyniki odchudzania po 35 dniach przyjmowania kapsułek SliminMAX Blue:

Wyniki odchudzania po 21 dniach przyjmowania kapsułek SliminMAX Blue:

Komentarze specjalistów:


Dr Daniel Marecki
endokrynolog, dietetyk.

Staż pracy: 24 lata


"Najważniejszą rzeczą w czasie odchudzania jest unikanie pogorszenia stanu organizmu. Niestety, najpopularniejszych metod odchudzania nie można określić mianem mało agresywnych. Bardzo trudno jest cały czas być na diecie, nie każdy może znieść długotrwałe ograniczenie pokarmu. Nie osiągając celu, ludzie zaczynają brać inne suplementy, z których większość powoduje poważne uszkodzenia ciała, zaburzenia równowagi hormonalnej i funkcji wątroby oraz zmniejszenie odporności. Utrata masy ciała powinna być naturalna i bez wpływu na procesy wewnętrzne organizmu. Dziś SliminMAX Blue to jedyny produkt zawierający ekstrakt z moringi i zielonej herbaty, które pomagają odchudzić się bez szkody dla zdrowia. Aktywne mikroelementy, zawarte w SliminMAX Blue powodują przyspieszenie metabolizmu i stymulują intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Ich stężenie w pojedynczej dawce SliminMAX Blue (1 kapsułka) poprawia te procesy co najmniej 10-krotnie! Jestem przekonany, że ten produkt jest jednym z najlepszych rozwiązań w nowoczesnym żywieniu. Ponadto jest to bezpieczny i solidny produkt, któremu można całkowicie zaufać. "


Dr Elżbieta Burecka,
dietetyk-endokrynolog.

Staż pracy: 18 lat


"Kobiety często przychodzą do mnie we łzach. Próbowały wszystkiego, ale nic nie zadziałało, lub waga wróciła bardzo szybko. Wcześniej doradzałam im, żeby nie panikowały i spróbowały ponownie jakiś czas później. Dziś istnieje lepsze rozwiązanie tego problemu: SliminMAX Blue z ekstraktem z moringi i liści zielonej herbaty. Kapsułki te można przyjmować codziennie, bez obaw o zdrowie. Dzięki SliminMAX Blue spalisz do 5 kg tygodniowo w całkowicie naturalny sposób. Jest to w pełni naturalny produkt odpowiedni dla każdego, bez względu na płeć, wiek i ilość kilogramów do zrzucenia. Spadek masy ciała jest osiągany nie tylko poprzez spalanie tkanki tłuszczowej, ale także redukcję nadmiaru płynu nagromadzonego w organizmie. SliminMAX Blue od dawna zyskał popularność w dalekowschodnim stylu odżywiania i teraz podbija serca polskich konsumentów. Osobiście polecam ten produkt wszystkim moim pacjentom, a oni za każdym razem dziękują mi za odzyskanie szczupłej sylwetki."

Uwaga! Stwierdzono, że wrzesień to najlepszy czas na rozpoczęcie przyjmowania kapsułek SliminMAX Blue. Ze względu na zmiany średniej temperatury i przyspieszony metabolizm, efekt kuracji wzrasta, a nadwaga redukuje się o 45% szybciej.

Badania naukowe

Wyniki badań laboratoryjnych SliminMAX Blue przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Zdrowej Żywności:

Grupa licząca 100 osób dotkniętych nadwagą przyjmowała kapsułki SliminMAX Blue raz dziennie, przed pierwszym posiłkiem. W trakcie eksperymentu uzyskano następujące wyniki:

1. Redukcja masy ciała 12 do 17 kg  2. Znaczna poprawa metabolizmu.

  3. Poprawa stanu mięśni i aktywności fizycznej.

  4. Poprawa funkcji wątroby i układu hormonalnego.

  SliminMAX Blue wykazywał silny wpływ na przyśpieszenie metabolizmu i spalania tkanki tłuszczowej. Kapsułki te są zalecane dla osób z nadwagą, a także tym, którzy mają nieregularny metabolizm.

Uwaga! Ostrzeżenie przed podrobionymi produktami! W Polsce SliminMAX Blue można kupić tylko na stronie internetowej

Uwaga! Nasi czytelnicy mają możliwość zakupu SliminMAX Blue ze zniżką do 50%! Naciśnij przycisk SPIN, aby uruchomić ruletkę. Kto wie, może będziesz szczęśliwcem, który wygra dziś najlepszą zniżkę! Powodzenia!

SPIN
Wygrałeś 50% zniżki!

OK
DYSKUSJA
127 użytkowników zostawiło 203 komentarzy
 • Na pewno spróbuję SliminMAX Blue i podzielę się moimi wynikami. W tym roku idę na studia i naprawdę chcę zacząć nowe życie z nową szczupłą figurą. W szkole ciągle dokuczano mi z powodu mojej nadwagi, co naprawdę nie dawało mi spokoju. Zrzucę 10 kilo i stanę się Królową Roku!!
  11:51
 • Barbaro, najważniejszą rzeczą jest przyjmowanie kapsułek zgodnie ze wskazówkami. Również z tego powodu, że produkt ten jest bardzo efektywny i zamiast 10kg można stracić 20 w krótkim czasie.

  Pozdrawiam, Dr Antoni Dolecki
  11:27
 • Moi drodzy, próbowałam terapii SliminMAX Blue i te kapsułki naprawdę działają! Zażywałam je bez żadnych problemów i teraz tak wyglądam!

  10:45
 • Niestety, nadal nie mogę stwierdzić tak ekscytujących wyników: zażywam SliminMAX Blue tylko przez 4 dni. Ale szczerze, efekt już widać! Na pewno mi się uda! I wam też! :)

  10:21
 • Kochane, też zażywam SliminMAX Blue, ale po dwóch tygodniach udało mi się zrzucic tylko 4,5 kg : (
  10:05
 • Joanno, prawdopodobnie nieprawidłowo przyjmujesz kapsułki. Przeczytaj raz jeszcze instrukcję: musisz przyjmować kapsułkę raz dziennie na czczo przed pierwszym posiłkiem, a Twoje wyniki się poprawią.

  09:42
 • Witam wszystkich, zrzuciłam 11 kg w ciągu 3 tygodni, z pomocą tego produktu. Prawdziwe zwycięstwo!!! Minęło sześć miesięcy, a moja waga jest stabilna!

  09:20
 • Mi też udało się schudnąć za pomocą tych kapsułek! Żadnych skutków ubocznych! Powodzenia wszystkim!

  09:01
 • Właśnie zażywałam SliminMAX Blue , jedząc wszystko, co lubię. I tak udało mi się zrzucić 14 kg. Myślę, że SliminMAX Blue do odchudzania jest najlepszym wyborem, jakiego kiedykolwiek dokonałam! Najlepsze jest to, że nie trzeba pocić się na siłowni, aby uzyskać idealną figurę. Naprawdę nie mam na to czasu ani woli... W skrócie, te kapsułki są najlepszym wyborem dla leniwych ludzi jak ja! Polecam! Oto moje wyniki:

  08:30
 • Zanim zażyłem SliminMAX Blue , ważyłem 90 kg. Kiedy byłem młody, byłem wysportowany i w doskonałej formie, ale z czasem zacząłem zbierać tłuszcz na brzuchu i biodrach. W wieku 35 lat musiałem jak najszybciej wrócić do formy! Trenowałem przez prawie rok, bez widocznych rezultatów. Po tym zacząłem zażywać SliminMAX Blue codziennie i w ciągu kilku tygodni odzyskałem ciało, które sprawiło, że kobiety za mną szaleją! Chociaż te kapsułki mają efekt kulminacyjny i stabilizują wagę w dłuższej perspektywie, nadal trzymam w szafce kilka opakowań SliminMAX Blue : )

  08:05
 • Dla mnie SliminMAX Blue był prawdziwym ratunkiem. Kilka lat temu miałam wypadek i nie mogłam się ruszać przez osiem długich miesięcy. Kiedy byłam przykuta do łóżka, przytyłam 25 kg! Stopniowo zaczęłam chodzić za pomocą kul, ale nie mogłam nawet marzyć o sporcie... Potrzebowałam długiej rehabilitacji i treningi mogły tylko pogorszyć mój stan. Moją pierwszą butelkę SliminMAX Blue otrzymałam od przyjaciela, który właśnie wrócił z USA. Zaczął zażywać kapsułki i schudł 13kg w ciągu miesiąca! Też zaczęłam je zażywać, ale szczerze mówiąc nie wierzyłam, że pomogą. Brałam je według wskazówek: na czczo przed pierwszym posiłkiem, raz dziennie. Zaczęłam odczuwać zmiany po 5-7 dniach, brzuch zaczął chudnąć i zaczęłam odczuwać przyjemne uczucie w żołądku, moja aktywność jelit zaczęła prawidłowo funkcjonować. Mój metabolizm znacznie się poprawił. W ciągu pierwszych 2 tygodni schudłam ,kg, a po kolejnym miesiącu 23,5! Nigdy nie zmieniłam diety i ten proces odchudzania okazał się łatwy i przyjemny!

  07:32
 • Nie wiem jak w przypadku innych osób, ale SliminMAX Blue zdziałał ze mną cuda. Jestem szczęśliwa i dumna ze swojego wyniku-schudłam 16 kg w 4,5 tygodnia. Ultra-szybki proces odchudzania!

  15:54
 • Może po prostu powinniście mniej jeść? Rozumiem, że dzieci dorastają i potrzebują wielu składników odżywczych. Ale jesteście dorośli, nie możecie się powstrzymać?!
  15:20
 • Lucyno, niestety to nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Niektórzy ludzie nie mogą schudnąć naturalnie, po prostu zmniejszając ilość jedzenia, które jedzą. Są genetycznie podatni na nadwagę i nie mogą schudnąć tak łatwo, nawet za pomocą diety lub uprawiania sportu. Jeśli nie masz tego problemu, jesteś szczęściarą. Zapewniam cię, nie każdy tak ma. Dlatego SliminMAX Blue jest niezbędny do aktywacji metabolizmu i szybko rozkłada podskórne tłuszcze.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  14:35
 • Doktor ma rację! Ciągle jestem na diecie, bez skutku. W pewnym momencie moja waga się stabilizuje i nie mogę schudnąć bardziej, nawet, jeśli umrę z głodu...
  13:50
 • Jestem zaskoczona, że wiele osób uważa, że tylko dietetycy znają ten produkt - te kapsułki pomogły mi schudnąć 14 kg pół roku temu. A teraz chcę powtórzyć cykl zażywania, po prostu na wszelki wypadek, żeby naładować organizm witaminami. Produkt ten jest koncentratem naturalnych roślin i jest bezpieczny. Również moi przyjaciele znają ten produkt od dawna, to naprawdę nie jest tajemnica. ZDJĘCIA PRZED I PO

  12:55
 • Po co te wszystkie standardy? Dlaczego wszyscy muszą być szczupli? Ja na przykład ważę 79 kg i mam 167 cm wzrostu, wcale się tego nie wstydzę. Lubię swoje ciało i czuję się świetnie!
  11:58
 • Trendy i moda XXI wieku sprawiają, że dziewczyny podejmują ekstremalne środki, aby tylko wyglądać jak modelki, często takie środki wpływają na ich zdrowie. Dlatego ten produkt został opracowany, aby ludzie chudli bez szkody dla zdrowia.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  11:31
 • Dziewczyny! Muszę natychmiast schudnąć, 9 kg!!! SOS!!! CO MOGĘ ZROBIĆ? Nienawidzę diet i nie chcę się zagłodzić. Trening na siłowni, jaja sobie robicie? Czy ten SliminMAX Blue jest tak skuteczny, jak wszyscy tutaj twierdzą?
  10:55
 • Magdo, lenistwo nie jest najlepszą ludzką cechą, ale masz szczęście! SliminMAX Blue jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  10:27
 • Oficjalna strona producenta- czy to jedyne miejsce, gdzie można kupić oryginalne kapsułki SliminMAX Blue ?? A może można je kupić w dowolnym sklepie internetowym?
  10:05
 • Emilio, obawiam się że tak. Wiesz, zwykłe apteki narzucają ogromną marżę na produkt, a jego koszt znacznie wzrasta. Ponadto oszustwa są powszechne w Internecie i jeśli kupujesz podrobiony produkt, ryzykujesz swoje zdrowie. Na oficjalnej stronie producenta można kupić oryginalny i bezpieczny produkt w najbardziej korzystnej cenie, czasami również mają promocje, jeśli masz szczęście.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  09:34
 • Zażywałam kapsułki SliminMAX Blue przez dwa miesiące, ale to było prawie rok temu. Miałam wiele problemów z nadwagą, ale teraz nawet o tym nie myślę, jem wszystko i nie tyję. Naprawdę podoba mi się efekt tych kapsułek!!!

  09:08
 • Teodoro, moja rada dla ciebie brzmi: aby ustabilizować swój wynik na dłuższy czas powtórz cykl zażywania SliminMAX Blue . Nawiasem mówiąc, zbilansowana dieta nie zaszkodzi.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  08:27
 • Czy powinnam zamówić te cudowne kapsułki?
  08:04
 • Saro, oczywiście możesz szukać kapsułek gdzie indziej, ja osobiście zamówiłam je na oficjalnej stronie producenta.
  07:30
 • Saro, proszę nie panikuj, wszystko da się rozwiązać. Zacznijmy stopniowo. Po pierwsze, niestety kapsułek nie można znaleźć w aptece. Wcześniej wyjaśniałem dlaczego. Po drugie, zamów SliminMAX Blue i postępuj zgodnie ze wskazówkami, a na pewni Ci się uda.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  12:38
 • Witam wszystkich!! Jestem matką dwojga dzieci i, o ile pamiętam, zawsze starałam się schudnąć... Dieta mi nie pomaga, bo po kilku dniach załamuję się i zaczynam jeść wszystko, co tylko się da. Nie mam czasu na ćwiczenia. Przeczytałam o SliminMAX Blue w tym artykule i teraz jestem ciekawa. Powiedzcie mi jak długo muszę brać te kapsułki żeby widzieć rezultaty?
  12:18
 • Cześć! Mam 50 lat i naprawdę chciałabym schudnąć. W tym wieku trudno jest schudnąć, ponieważ metabolizm spowalnia... Dlatego też zamówiłam środek SliminMAX Blue i zrzuciłam 19 kg! Efekt mnie zaskoczył! Do 19 kg w półtora miesiąca!! Nie spodziewałem się takich rezultatów, jestem dwa razy bardziej szczęśliwa! Dziękuję za artykuł. Polecam SliminMAX Blue wszystkim

  11:45
 • Odkryłam SliminMAX Blue przez przypadek. Nie miałam już nadziei na schudnięcie, prawie pogodziłam się z faktem, ze na zawsze pozostanę gruba. Kiedy zamówiłam te kapsułki i przeszłam cykl ich zażywania, prawie się nie rozpoznałam! Schudłam 17 kg! To dopiero początek i myślę, że za chwilę powtórzę ich zażywanie.
  11:38
 • To nierealne uczucie, kiedy czegoś naprawdę chcesz, ale myślisz, że to prawie niemożliwe. A potem cud. Schudłam już 10 kg i ciągle odchudzam się w tym samym tempie. Moi przyjaciele myślą, że jestem na ścisłej diecie i martwią się o mnie. Ale nie mówię im nic o SliminMAX Blue , chcę im zrobić niespodziankę. :)
  10:58
 • Naprawdę nie ma za co dziękować. Dla nas to zaszczyt pomagać ludziom, przecież jesteśmy specjalistami i chcemy dbać o zdrowie każdego.

  Pozdrawiam, Dr Antoni Dolecki
  10:14
 • Gdzie kupić ten suplement? Nie mogłam ich znaleźć w żadnej aptece. Chcę oryginał, a nie podróbkę.
  09:57
 • Powtórzę jeszcze raz: SliminMAX Blue można zamówić tylko na oficjalnej stronie producenta. Aby się nie pomylić, wystarczy kliknąć na przycisk" Przejdź do strony producenta " poniżej! Specjalnie dla naszych czytelników jest teraz duża zniżka, uzgodniona z producentem. To nie potrwa długo, więc pośpieszcie się z zamówieniem! I proszę, uważajcie na podróbki.

  Z wyrazami szacunku, dr Antoni Dolecki
  09:24

Napisz komentarz


Zamów SliminMAX Blue z 50% zniżką tylko do NIE PRZEGAP SliminMAX Blue z 50% zniżką